| Szalagszélesség | 3.6 mm |
| Szalaghossz | 140 mm |
| Szalagvastagság | 1.3 mm |
| Max. kötegátmérő | 35 mm |
| Minimális tartóerő | 130 N |
| Szerelési hőmérséklet | -10 ... 60 °C |
| Anyaga | műanyag |
| Felület | műanyag bevonatos |
| UV-álló ASTM D6779 szerint | igaz |
| Halogénmentes | igaz |
| Szín | natúr |
| Átlátszó | hamis |
| Fényvisszaverő (fluoreszkáló) | hamis |
| Felirati sáv | nélkül |
| Oldható rögzítés | hamis |
| Rögzítési mód | egyéb |
Cable ties to fix cables in installation areas with great bundling force and a long service life.
| Gyártói termékoldal | url |


