| Elektromos csatlakozási mód | csavaros |
| Levehető kapcsokkal | igaz |
| Egyfázisú áramcsökkenés lehetséges | hamis |
| Háromfázisú áramcsökkenés lehetséges | hamis |
| Egyfázisú áramnövekedés lehetséges | hamis |
| Háromfázisú áramnövekedés lehetséges | hamis |
| 1-fázisú-ablak lehetséges | hamis |
| 3-fázisú-ablak lehetséges | hamis |
| DC-áramcsökkenés funkciót tartalmaz | igaz |
| DC-áramnövekedés funkciót tartalmaz | igaz |
| DC-áramhiszterézis funkció | hamis |
| Névleges vezérlő-feszültség Us DC | 24 ... 24 V |
| Működtető feszültség típusa | AC/DC |
| Árammérési tartomány | 10 ... 40 A |
| Nyitó érintkezők száma | 4 |
| Záró érintkezők száma | 0 |
| Váltó érintkezők száma | 0 |
| Külső áramváltó | hamis |
| Szélesség | 71 mm |
| Magasság | 110 mm |
| Mélység | 103 mm |
This ABL8 electronic protection module supplies direct current voltage. It has a rated input of 24V to 28.8V DC, a rated output current of 10A. This electronic protection module is ideal to protect up to 4 circuits against overloads and short-circuits with a total rated current of 10 amperes. It controls and protects up to 4 independent auxiliary circuits with a single power supply unit. It has LED diagnostics indicator available in the front for troubleshooting instantly.
| Egyéb | url Körkörösségi profil - ABL8PRP24100 |
| Egyéb | url |
| Termékkép | url |
| Link | url RoHS Eur declaration url - ABL8PRP24100 |
| REACH nyilatkozat | url |


