| Kivitel | fényérzékelő |
| Szélesség | 48 mm |
| Magasság | 95 mm |
| Mélység | 45 mm |
Analogue outdoor light sensor cell For IC2000p+, IC2000 and IC100 twilight switches For outdoor application, installation Brightness range: 2-2000 Lux Cable length: max. 50 m Protection rating: IP55
| Termékkép | url |
| Egyéb | url Körkörösségi profil - CCT15263 |
| Egyéb | url |
| Link | url RoHS Eur declaration url - CCT15263 |
| REACH nyilatkozat | url |


