| 2.6 ... 2.6 W | |
| Lámpafeszültség | 130 ... 130 V |
| Aljzat/foglalat | BA9s |
| Technológia | izzó |
| Lámpaforma | körte |
| Halogén | hamis |
| Kripton | hamis |
| Xenon | hamis |
| Szín | nélkül |
| Átmérő | 11 mm |
| Teljes hossz | 28 mm |
| Alkalmas zseblámpába | hamis |
| Alkalmas irányfénynek | igaz |
| hamis | |
| Névleges áram | 20 mA |
This Harmony spare incandescent bulb is fitted with BA9s base 2.4W. This spare incandescent bulb is a lighting accessory for Harmony illuminated push buttons. It is supplied 120V to 130V AC/DC. Its simple and modular design allows easy installation. It weighs 2g. It is compatible with Harmony XB4, XB5, XB7. It is sold in lots of 10.
| Termékkép | url |
| Egyéb | url Körkörösségi profil - DL1CE130 |
| Egyéb | url |
| Link | url RoHS Eur declaration url - DL1CE130 |
| REACH nyilatkozat | url |


