| Anyaga | egyéb |
| Anyagminőség | egyéb |
| Belső átmérő | 10.5 mm |
| Külső átmérő | 26.5 mm |
| Hosszúság | 26.5 mm |
| Egyéb | url |
| Termékkép | url |
| Link | url RoHS Eur declaration url - METSECT5CYL2 |
| REACH nyilatkozat | url |
| Anyaga | egyéb |
| Anyagminőség | egyéb |
| Belső átmérő | 10.5 mm |
| Külső átmérő | 26.5 mm |
| Hosszúság | 26.5 mm |
| Egyéb | url |
| Termékkép | url |
| Link | url RoHS Eur declaration url - METSECT5CYL2 |
| REACH nyilatkozat | url |