| Szalagszélesség | 4.8 mm |
| Szalaghossz | 120 mm |
| Szalagvastagság | 1.5 mm |
| Max. kötegátmérő | 27 mm |
| Szerelési hőmérséklet | -30 ... 90 °C |
| Kivitel | külső fogazású |
| Szalagzár | műanyag nyelv/orr |
| Anyaga | műanyag |
| Anyagminőség | egyéb |
| Felület | kezeletlen |
| UV-álló ASTM D6779 szerint | hamis |
| Halogénmentes | igaz |
| Szín | fehér |
| Átlátszó | hamis |
| Fényvisszaverő (fluoreszkáló) | hamis |
| Felirati sáv | nélkül |
| Oldható rögzítés | hamis |
| Rögzítési mód | nélkül |
| VG-engedély | hamis |
| MIL-engedély | hamis |
| UL-bizonylat | igaz |
kábelkötegelõ 4,8x120mm, PA, fehér


