| Szalagszélesség | 4.8 mm |
| Szalaghossz | 300 mm |
| Szalagvastagság | 1.6 mm |
| Max. kötegátmérő | 83 mm |
| Szerelési hőmérséklet | -30 ... 90 °C |
| Kivitel | külső fogazású |
| Szalagzár | műanyag nyelv/orr |
| Anyaga | műanyag |
| Anyagminőség | egyéb |
| Felület | kezeletlen |
| UV-álló ASTM D6779 szerint | igaz |
| Halogénmentes | igaz |
| Szín | fekete |
| Átlátszó | hamis |
| Fényvisszaverő (fluoreszkáló) | hamis |
| Felirati sáv | nélkül |
| Oldható rögzítés | hamis |
| Rögzítési mód | nélkül |
| VG-engedély | hamis |
| MIL-engedély | hamis |
| UL-bizonylat | igaz |
kábelkötegelő UV álló kivitel 4,8x300mm, PA, fekete


