| Szalagszélesség | 7.5 mm |
| Szalaghossz | 180 mm |
| Szalagvastagság | 1.5 mm |
| Max. kötegátmérő | 32 mm |
| Minimális tartóerő | 360 N |
| Szerelési hőmérséklet | -15 ... 35 °C |
| Szalagzár | műanyag nyelv/orr |
| Anyaga | műanyag |
| Anyagminőség | egyéb |
| Felület | kezeletlen |
| Halogénmentes | igaz |
| Szín | szürke |
| Átlátszó | hamis |
| Fényvisszaverő (fluoreszkáló) | hamis |
| Felirati sáv | nélkül |
kábelkötegelős bilincs 7,5x180mm, PA, világos- szürke, 7035


