| Furatátmérő | 8 mm |
| Furatmélység | 58 mm |
| Hosszúság | 50 mm |
| Anyaga | műanyag |
| Anyagminőség | egyéb |
| Szín | szürke |
| Karimával | hamis |
| Gázbetonhoz alkalmas | igaz |
| Hatlapfejű facsavarhoz alkalmas | igaz |
| Kábelkötözővel való rögzítéshez alkalmas | hamis |
| Csavarral | hamis |
gázbetondübel 8x50mm, PA, világos- szürke


