| Kivitel | dugaszoló dübel |
| Furatátmérő | 6 mm |
| Furatmélység | 35 mm |
| Hosszúság | 30 mm |
| Anyaga | műanyag |
| Anyagminőség | egyéb |
| Szín | szürke |
| Karimával | igaz |
| Gázbetonhoz alkalmas | igaz |
| Hatlapfejű facsavarhoz alkalmas | hamis |
| Kábelkötözővel való rögzítéshez alkalmas | hamis |
| Csavarral | hamis |
dübel gombafejjel 6x30mm, PA, szürkésfehér, 9002


