| Kivitel | mennyezeti kampókkal |
| Anyaga | acél |
| Felület | galvanikusan/elektrolitikusan horganyzott |
| Metrikus menetméret | 4 |
| Furatátmérő | 14 mm |
| Dübelhossz | 70 mm |
| Furatmélység | 35 mm |
| Alátétkoronggal | igaz |
dübel rugósfejjel mennyezethoroggal M4x70mm, St, G
| Kivitel | mennyezeti kampókkal |
| Anyaga | acél |
| Felület | galvanikusan/elektrolitikusan horganyzott |
| Metrikus menetméret | 4 |
| Furatátmérő | 14 mm |
| Dübelhossz | 70 mm |
| Furatmélység | 35 mm |
| Alátétkoronggal | igaz |
dübel rugósfejjel mennyezethoroggal M4x70mm, St, G