| Kivitel | feszítőékes dübel |
| Furatátmérő | 11 mm |
| Furatmélység | 41 mm |
| Hosszúság | 30 mm |
| Anyaga | egyéb |
| Karimával | hamis |
| Gázbetonhoz alkalmas | hamis |
| Hatlapfejű facsavarhoz alkalmas | hamis |
| Kábelkötözővel való rögzítéshez alkalmas | hamis |
| Csavarral | hamis |
sárgaréz dübel M8, CuZn


