| Építési mód | fix ráépítés |
| Kivitel | burkolattal |
| Szigetelt | igaz |
| Magasság | 44.5 mm |
| Szélesség | 52 mm |
| Hosszúság | 188 mm |
| Összes körvezető csatlakozás száma | 1 |
| 8mm körvezető csatlakozás száma | 0 |
| 10mm körvezető csatlakozás száma | 0 |
| 8-10mm körvezető csatlakozás száma | 1 |
| 30mm laposvezető csatlakozás száma | 1 |
| 40mm laposvezető csatlakozás száma | 0 |
| <6mm2 egyeres vezető csatlakozás száma | 0 |
| <16mm2 egyeres vezető csatlakozás száma | 0 |
| <25mm2 egyeres vezető csatlakozás száma | 7 |
| <95mm2 egyeres vezető csatlakozás száma | 0 |
| Csatlakozósín anyaga | sárgaréz |
| Csatlakozósín felületvédelme | nikkelezett |
| Kapocs anyaga | acél |
| Kapocs felületvédelme | galvanikusan/elektrolitikusan horganyzott |
potenciálkiegyenlítő-sín (EPH) kültérre 50x5mm, V2A, 1.4301, fekete


