| Max. folyamatos feszültség AC | 41 V |
| Legmagasabb tartós feszültség DC | 58 V |
| Névleges levezető lökőáram (8/20) | 5 kA |
| Névleges terhelőáram | 1 A |
| Védelmi szint ér/ér | 40 V |
| Védelmi szint ér/föld | 900 V |
| Szerelési mód | dugaszolható/kábeladapter |
| 1. csatlakozás | RJ45 |
| Távjelző érintkezővel | hamis |
| Robbanásbiztos változat | hamis |
Net Defender finomvédelem E/CAT6 osztályhoz 58V, Alu, ezüstszürke, 7001


