| Max. folyamatos feszültség AC | 4.2 V |
| Legmagasabb tartós feszültség DC | 6.2 V |
| Névleges levezető lökőáram (8/20) | 7.5 kA |
| Névleges terhelőáram | 1 A |
| Védelmi szint ér/ér | 40 V |
| Védelmi szint ér/föld | 900 V |
| Határfrekvencia | 155 MHz |
| Szerelési mód | dugaszolható/kábeladapter |
| 1. csatlakozás | RJ45 |
| Megelőző hőmérsékletvezérlés | hamis |
finomvédelmi készülék Ethernet-hálózatokhoz 6.2V


