| DC rendszer | hamis |
| IT hálózati rendszer | hamis |
| TN hálózati rendszer | hamis |
| TN-C hálózati rendszer | hamis |
| TN-C-S hálózati rendszer | hamis |
| TN-S hálózati rendszer | hamis |
| TT hálózati rendszer | hamis |
| Egyéb hálózati rendszesr | igaz |
| Pólusszám | 1 |
| Villámáram impulzus (10/350) | 12.5 kA |
| Max. folyamatos feszültség AC | 280 V |
| Névleges AC feszültség | 230 V |
| Feszültség védelmi szint | 1.3 kV |
| Védelmi szint L-N | 1.3 kV |
| Max. tömör vezetőkeresztmetszet (tömör, sodrott) | 35 mm² |
| Max. hajlékony vezetőkeresztmetszet (sokeres-sodrott) | 35 mm² |
| Szerelési mód | DIN (kalap)sín 35 mm |
| Építési méret | 1-modul |
| Távjelzés | hamis |
| Jelzés az eszközön | optikai |
| Vizsgálati osztály | 1+2 |
| Kifúvás | hamis |
| Integrált tartalék biztosító | hamis |
| Védettségi fokozat (IP) | IP20 |
CombiController V50 felsőrész 280V


