| Elektromos csatlakozási mód | csavaros |
| Szerelési mód | DIN (kalap)sín 35 mm |
| Levehető kapcsokkal | hamis |
| Funkcióbővítés lehetséges | igaz |
| Csatlakozótűk száma | 3 |
| Szélesség | 21 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Mélység | 31 mm |
Ez a relé foglalat 1 váltóérintkezős Zelio RPM dugaszolható nagyáramú teljesítményrelékkel kompatibilis, a vezérlőfeszültség szintjétől függetlenül. A foglalat kis helyet foglal és könnyedén rögzíthető DIN sínre, a be- és kimenő vezetékek csavaros sorkapocsba köthetők be. Huzalozott logikájú automatizált rendszerek esetében ipari programozható logikai vezérlők (PLC-k) funkcióinak kiegészítésére is használható.
| Egyéb | url |
| Termékkép | url |
| Link | url RoHS Eur declaration url - RPZF1 |
| REACH nyilatkozat | url |


