| Elektromos csatlakozási mód | egyéb |
| Szerelési mód | DIN (kalap)sín 35 mm |
| Levehető kapcsokkal | hamis |
| Funkcióbővítés lehetséges | hamis |
| Csatlakozótűk száma | 8 |
| Szélesség | 36 mm |
| Magasság | 105 mm |
| Mélység | 96 mm |
Ez a relé foglalat 2 C/O hengeres érintkezős Zelio RUM dugaszolható univerzális relékkel kompatibilis, a vezérlőfeszültség szintjétől függetlenül. A foglalat kis helyet foglal és könnyedén rögzíthető DIN sínre, a be- és kimenő vezetékek elválasztott kiosztású csavaros sorkapocsba köthetők be. Huzalozott logikájú automatizált rendszerek esetében ipari programozható logikai vezérlők (PLC-k) funkcióinak kiegészítésére is használható.
| Egyéb | url |
| Termékkép | url |
| Link | url RoHS Eur declaration url - RUZSC2M |
| REACH nyilatkozat | url |


