| Elektromos csatlakozási mód | csavaros |
| Névleges vezérlő-feszültség Us AC 50HZ | 230 ... 230 V |
| Névleges vezérlő-feszültség Us AC 60HZ | 230 ... 230 V |
| Működtető feszültség típusa | AC |
| Levehető kapcsokkal | hamis |
| Elektróda bemenetek száma | 1 |
| Max. beállítható késleltetési idő | 0.2 s |
| Max. megengedett késleltetési idő | 20 s |
| Min. beállítható késleltetési idővel | 0.2 s |
| Max. megengedett késleltetési idővel | 20 s |
| Megszólalási érzékenység állítható | igaz |
| Váltó érintkezők száma | 2 |
| Fizikai mérési elv | vezetőképesség |
| Szélesség | 36 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Mélység | 64 mm |
- Feszültség: 230 V AC
- Áramerősség: 4A
- Min/max szintmonitorozás
- Átlátszó kupak a könnyű megfigyelés érdekében
- Megbízható működés a különböző ipari alkalmazásokhoz
- Könnyű telepítés és használat
- Jó láthatóság a átlátszó kupak
- Segít a szintmonitorozás hatékony kezelésében
Szintrelé T5570 230 V AC 4A min/max Átlátszó kupakkal
A Szintrelé T5570 egy megbízható monitoring készülék, amely 230 V AC feszültséggel és 4A áramerősséggel működik.
Technikai részletek:
Vevői előnyök:
| Gyártói termékoldal | Link to Siemens Mall |
| Termékadatlap | Link to Technical data sheet |
| Termékkép | normal Product picture |
| Termékkép | detail Product picture |
| Egyéb | Link to Siemens support portal |
| CE Megfelelőségi nyilatkozat | Declaration of conformity |
| Gyártói termékoldal | Link to Product page |
| Egyéb | Link to Application example |
| Terméktájékoztató | Link to Sales brochure |
| Tanúsítvány | Link to Certificates |
| Egyéb | Link to FAQ |
| Műszaki információk | Link to Manual |
| Termékadatlap | Link to Technical data |



