| Elektromos csatlakozási mód | csavaros |
| Levehető kapcsokkal | hamis |
| DC-áramcsökkenés funkciót tartalmaz | hamis |
| DC-áramnövekedés funkciót tartalmaz | igaz |
| DC-áramhiszterézis funkció | igaz |
| Névleges vezérlő-feszültség Us DC | 22 ... 30 V |
| Árammérési tartomány | 2 ... 10 A |
| Min. megengedett bekapcsolási késleltetési idő | 5 s |
| Nyitó érintkezők száma | 0 |
| Záró érintkezők száma | 1 |
| Váltó érintkezők száma | 0 |
| Szélesség | 72 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Mélység | 90 mm |
- 4 csatornás bemenet: 24 V DC
- Kimenet: 24 V DC/4x 10 A
- Küszöbérték állítható: 2-10 A
- Túlterhelés és rövidzárlat megbízható észlelése
- Elektronika képes elviselni a rövid távú áramcsúcsokat
- Feszültségmentesítés hosszabb túlterhelés esetén
- LED-es hibajelzés és csoportos jelérintkező
- Minimalizálja az üzemi leállásokat a sértetlen betáplálók folyamatos 24 V-os tápellátásával
- Megbízható és hatékony tápegységek minden üzemhez
- Biztosítja a nagy ellenállású kábeleknél és lassan kialakuló rövidzárlatoknál is a működést
SITOP select diagnosztikai modul
A SITOP select diagnosztikai modul az összes 24 V-os tápegység optimális kiegészítője a terhelési áram elosztására és felügyeletére több elágazó áramkör között.
Technikai részletek:
Ügyfél előnyök:
| Gyártói termékoldal | Link to Siemens Mall |
| Termékadatlap | Link to Technical data sheet |
| Termékvideó | SITOP PSE200U - Animation video |
| Oktatóvideó | SITOP PSE200U - The importance of securing 24 V |
| 360°-os nézet | Link zum 3D CAD Modell |
| Termékkép | normal Product picture |
| Termékkép | detail Product picture |
| Méretezett rajz | Link To Dimensional Drawing |
| Áramköri rajz | Link To Circuit Diagram |
| 3D / BIM objektum | 3D PDF |
| Egyéb | Link to Siemens support portal |
| CE Megfelelőségi nyilatkozat | Declaration of conformity |
| Gyártói termékoldal | Link to Product page |
| Egyéb | Link to Application example |
| Terméktájékoztató | Link to Sales brochure |
| Tanúsítvány | Link to Certificates |
| Egyéb | Link to FAQ |
| Műszaki információk | Link to Manual |
| Termékadatlap | Link to Technical data |





