| Elektromos csatlakozási mód | csavaros |
| Levehető kapcsokkal | hamis |
| DC-áramcsökkenés funkciót tartalmaz | hamis |
| DC-áramnövekedés funkciót tartalmaz | igaz |
| DC-áramhiszterézis funkció | igaz |
| Névleges vezérlő-feszültség Us DC | 22 ... 30 V |
| Működtető feszültség típusa | DC |
| Árammérési tartomány | 0.5 ... 3 A |
| Min. megengedett bekapcsolási késleltetési idő | 5 s |
| Nyitó érintkezők száma | 0 |
| Záró érintkezők száma | 0 |
| Váltó érintkezők száma | 0 |
| Szélesség | 72 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Mélység | 72 mm |
- 4 csatornás bemenet: 24 V DC
- 12 A kimenet: 24 V DC/4x 3 A
- Küszöbérték állítható 0,5-3 A
- Állapotüzenet minden kimenethez
- LED-ek és egycsatornás jel a hibás csatorna jelzésére
- Ingyenes funkcióblokkok a SIMATIC S7, STEP 7, TIA Portal és SIMOTION SCOUT funkcióval ellátott SIMOTION CPU-khoz
- Meghibásodás esetén a sértetlen betáplálók továbbra is 24 V-os tápellátást kapnak megszakítás vagy zavar nélkül
- Minimalizálja az üzemi leállásokat
- Megbízhatóan észleli a túlterhelést és a rövidzárlatot
- Az elektronika elviseli a rövid távú áramcsúcsokat
- Hatékony tápegységek minden üzemhez, iparágtól függetlenül
SITOP PSE200U
A SITOP PSE200U szelektivitás modul az összes 24 V-os áramelosztó áramkör terhelésének felügyeletéhez az optimális kiegészítő.






