| Elektromos csatlakozási mód | csavaros |
| Egyfázisú áramcsökkenés lehetséges | hamis |
| Háromfázisú áramcsökkenés lehetséges | igaz |
| Egyfázisú áramnövekedés lehetséges | hamis |
| Háromfázisú áramnövekedés lehetséges | igaz |
| 1-fázisú-ablak lehetséges | hamis |
| 3-fázisú-ablak lehetséges | hamis |
| DC-áramcsökkenés funkciót tartalmaz | hamis |
| DC-áramnövekedés funkciót tartalmaz | hamis |
| DC-áramhiszterézis funkció | hamis |
| Névleges vezérlő-feszültség Us AC 50HZ | 24 ... 24 V |
| Névleges vezérlő-feszültség Us AC 60HZ | 24 ... 24 V |
| Névleges vezérlő-feszültség Us DC | 24 ... 24 V |
| Működtető feszültség típusa | AC/DC |
| Árammérési tartomány | 8 ... 80 A |
| Min. beállítható bekapcsolási késleltetési idő | 0 s |
| Min. megengedett bekapcsolási késleltetési idő | 99 s |
| Min. beállítható késleltetési idővel | 0 s |
| Max. megengedett késleltetési idővel | 30 s |
| Külső áramváltó | hamis |
| Szélesség | 55 mm |
| Magasság | 99 mm |
| Mélység | 112 mm |
- Digitálisan állítható látható/aktív áram felügyelet: 8...80 A
- Frekvencia: 20...400 Hz
- 3 fázisú táp: 24 V AC/DC
- 1 váltóérintkező, 1 félvezető kimenet riasztáshoz és figyelmeztetéshez
- Bekapcsolási késleltetés: 0-99 s
- Zajimpulzus-elnyomás: 0-30 s
- Szünet hiba után: 0-300 perc
- Csavaros csatlakozási rendszer
- IO-Link csatlakozás lehetősége
- Elérhető analóg és digitálisan állítható változatok
- Megbízható felügyelet a kábelszakadás, fázishiba/szekvencia, hibaáram és motorblokkolás esetén
- Gyors és megbízható diagnosztika aktuális értékek kijelzésével és egyértelmű hibaüzenetekkel
- Pénzmegtakarítás egyetlen eszköz használatával a motor teljes nyomatékgörbéjének figyelésére
- Csökkentett huzalozási költségek a 3RT2 kontaktorokhoz való közvetlen csatlakoztatás révén
- Széles körű, globális használatra szánt tápegységek előnyei
- Önálló telepítéshez megfelelő tartók állnak rendelkezésre
Felügyeleti relé
A SIRIUS 3RR2 felügyeleti relé a motorok és berendezések megbízható áramfelügyeletét biztosítja, csökkentve a költségeket és növelve a rendelkezésre állást.
Technikai részletek:
Ügyfél előnyök:
| Gyártói termékoldal | Link to Siemens Mall |
| Termékadatlap | Link to Technical data sheet |
| Termékkép | normal Product picture |
| Termékkép | detail Product picture |
| Áramköri rajz | Link To Circuit Diagram |
| Méretezett rajz | Link To Dimensional Drawing |
| Környezeti kép | Link To Ambient Picture |
| 3D / BIM objektum | 3D PDF |
| Egyéb | Link to Siemens support portal |
| CE Megfelelőségi nyilatkozat | Declaration of conformity |
| Gyártói termékoldal | Link to Product page |
| Egyéb | Link to Application example |
| Terméktájékoztató | Link to Sales brochure |
| Tanúsítvány | Link to Certificates |
| Egyéb | Link to FAQ |
| Műszaki információk | Link to Manual |
| Termékadatlap | Link to Technical data |
| Termékvideó | SIRIUS 3RR2 Current Monitoring Relays |





