| Árammmérő | hamis |
| Meddőteljesítménymérő | hamis |
| Fordulatszámmérő | hamis |
| Frekvenciamérő | hamis |
| Impulzusszámláló | hamis |
| Feszültségmérő | hamis |
| Hatásos teljesítmény mérőeszköz | hamis |
| Szélesség | 43 mm |
| Magasság | 63 mm |
| Mélység | 22 mm |
- Plug-in design
- Kompatibilis a 7KM PAC3220 / 4220 / 3VA COM100 / 800 SENTRON PAC modellekkel
- PROFINET V3 támogatás
- Egyszerű telepítés és bővítés
- Magas szintű adatgyűjtés és -feldolgozás
- Rugalmas integráció a meglévő rendszerekbe
Bővítőmodul Kapcsolt Ethernet PROFINET V3
A bővítőmodul a mért érték felvételének specialistája.
Műszaki adatok:
Ügyfél előnyök:
| Környezetvédelmi címke | Link to Siemens EcoTechProfil (SEP) |
| Gyártói termékoldal | Link to Siemens Mall |
| Termékadatlap | Link to Technical data sheet |
| Termékkép | normal Product picture |
| Termékkép | detail Product picture |
| Méretezett rajz | Link To Dimensional Drawing |
| Piktogram/Iko | Link To Pictogram Icon |
| 3D / BIM objektum | 3D PDF |
| Egyéb | Link to Siemens support portal |
| CE Megfelelőségi nyilatkozat | Declaration of conformity |
| Gyártói termékoldal | Link to Product page |
| Egyéb | Link to Application example |
| Terméktájékoztató | Link to Sales brochure |
| Tanúsítvány | Link to Certificates |
| Egyéb | Link to FAQ |
| Műszaki információk | Link to Manual |
| Termékadatlap | Link to Technical data |
| Egyéb | How do I compare devices in TIA-Selection-Tool? |




