| Névleges feszültség | 230 V |
| Névleges frekvencia | 50 ... 60 Hz |
| Max. izzólámpaterhelés | 2000 W |
| Max. fénycsőterhelés | 2000 VA |
| Max. fénycsőterhelés (párhuzamos kompenzált) | 1000 VA |
| Névleges kapcsolási áram | 16 A |
| Beállítható megvilágítástartomány-érték | 2 ... 100000 lx |
| Fényérzékelő névleges feszültsége | 230 V |
| Fényérzékelő max. vezetékhossz | 50 m |
| Fényérzékelő érintésvédelmi osztálya | II |
| Fényérzékelő szerelési módja | fali |
| Szerelési mód | DIN-sín |
| Szélesség moduláris egységben | 1 |
| Beépítési mélység | 70 mm |
| Védettség (IP) fényérzékelő | IP55 |
- Feszültség: 230 V
- Frekvencia: 50/60 Hz
- IP védettség: IP 30
- Fényérzékelő: 100 KLUX
- Telepítési technológia: Felhasználóbarát és egyszerű
- Megbízható biztonság a telepítés során szabványos érintésvédelemmel.
- Átfogó és könnyen telepíthető tartozékok.
- Optimalizált technológia az Ön biztonsága érdekében – csak a Siemenstől.
- Széleskörű alkalmazási lehetőségek lakóépületekben, infrastruktúrában és ipari környezetben.
Twilight kapcsoló fényérzékelővel 230 V,50/60 Hz,1TE,100KLUX IP 30
A Siemens innovatív kapcsolókészülékei lakó- és funkcionális épületekben, valamint ipari alkalmazásokban biztosítják a különféle kapcsolási funkciók megvalósítását.
Műszaki részletek:
Ügyfél előnyök:
| Gyártói termékoldal | Link to Siemens Mall |
| Termékadatlap | Link to Technical data sheet |
| Termékkép | normal Product picture |
| Termékkép | detail Product picture |
| Egyéb | Link to Siemens support portal |
| CE Megfelelőségi nyilatkozat | Declaration of conformity |
| Gyártói termékoldal | Link to Product page |
| Egyéb | Link to Application example |
| Terméktájékoztató | Link to Sales brochure |
| Tanúsítvány | Link to Certificates |
| Egyéb | Link to FAQ |
| Műszaki információk | Link to Manual |
| Termékadatlap | Link to Technical data |



