| 2.6 ... 2.6 W | |
| Lámpafeszültség | 130 ... 130 V |
| Aljzat/foglalat | BA9s |
| Technológia | egyéb |
| Lámpaforma | körte |
| Halogén | hamis |
| Kripton | hamis |
| Xenon | hamis |
| Szín | nélkül |
| Átmérő | 11 mm |
| Teljes hossz | 28 mm |
| Alkalmas zseblámpába | hamis |
| Alkalmas irányfénynek | igaz |
| hamis | |
| Névleges áram | 20 mA |
| Egyéb | url Körkörösségi profil - DL1CF110 |
| Egyéb | url |
| Termékkép | url |
| Link | url RoHS Eur declaration url - DL1CF110 |
| REACH nyilatkozat | url |


